Zgubienie kluczy czy awaria zamków może zdarzyć się każdemu. Najczęściej dzieje się to w najmniej oczekiwanych momentach. To dlatego pomoc profesjonalnego ślusarza może być zbawienna, by jak najszybciej ponownie uzyskać dostęp do własnego domu. Doskonale to rozumiemy, dlatego proponujemy swoim klientom błyskawiczne awaryjne otwieranie drzwi na terenie Warszawy.

Błyskawiczne otwieranie drzwi – zamków

Jako dystrybutor i profesjonalny serwis Gerda, specjalizujemy się w awaryjnym otwieraniu drzwi i zamków wszystkich marek. Lata doświadczenia pozwoliły nam poznać od podszewki wszystkie mechanizmy, dlatego awaryjne otwieranie drzwi trwa szybko i skutecznie. Nasi klienci mają do nas zaufanie.

Jak działamy?

Po zgłoszeniu zatrzaśnięcia staramy się jak najszybciej przybyć w dowolne miejsce Warszawy, oferując awaryjne otwieranie drzwi. Posiadamy odpowiednie narzędzia, pozwalające nam wykonywać prace, nie naruszając skrzydeł drzwi. Naszym klientom proponujemy korzystne ceny. Serdecznie zapraszamy!

awaryjne otwieranie drzwi

AWARIE DRZWI, AWARYJNE OTWIERANIE, WYMIANA ZAMKÓW, NAPRAWA DRZWI GERDA – TEL 24H/7 – DZWOŃ: 608-230-230

UWAGA! Serwis nie udziela informacji na temat dorabiania kluczy i sprzedaży zamków. W celu uzyskania takich informacji prosimy o kontakt z punktem stacjonarnym.