Oferta naszego sklepu zawiera wiele systemów zabezpieczeń marki Gerda, charakteryzujących się niezawodnością i solidnym wykonaniem. Nasz asortyment jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów na wysokiej jakości produkty.

Wizjery Klasyczne i Elektorniczne Gerda

Wizjer to bardzo istotna namiastka bezpieczeństwa, w każdym domu. Ten niepozorny element drzwi umożliwia sprawdzenie kto znajduje się po drugiej stronie. W naszej ofercie posiadamy klasyczne wizjery, charakteryzujące się estetyką wykonania oraz funkcjonalnością. Doskonale komponują się z każdymi drzwiami. Firma Gerda, jako lider na rynku, stosuje szklaną optykę i mosiężną obudowę wizjerów klasycznych, dzięki czemu są trwałe i niezawodne. Serdecznie polecamy także wizjery elektroniczne, w których obraz przenoszony jest na ekran. Ich zaletą jest możliwość rejestracji obrazu także przy złych warunkach oświetleniowych. To idealne rozwiązanie dla osób starszych, niedowidzących lub mających dzieci.

wizjery klasyczne gerda
wizjery elektorniczne gerda

Elektrozaczep Rygiel Gerda

Elektrozaczep firmy Gerda to rozwiązanie wybierane wszędzie tam, gdzie konieczna jest kontrola dostępu. Rygiel otwierany jest za pomocą jednego krótkiego impulsu, co sygnalizowane jest charakterystycznym brzęczeniem. Elektrozaczep z powodzeniem stosowany jest w zabezpieczeniu domów i mieszkań, jako domofon czy bramofon. Rygle marki Gerda wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co umożliwia długotrwałą i bezawaryjną eksploatację.

elektorzaczep rygiel gerda

Czujniki CO, Dymu i Gazu

Firma Gerda proponuje swoim klientom także niezawodne czujniki gazu, tlenku węgla i dymu, umożliwiające natychmiastowe reagowanie, gdy zostanie wykryta niebezpieczna substancja w powietrzu. To niezawodna ochrona Ciebie i Twojej całej rodziny. Nowoczesne czujniki z powodzeniem poinformują Cię głośnym sygnałem o zagrożeniu. Urządzenia są niewielkie i posiadają neutralne wzornictwo, dlatego dyskretnie wkomponują się w przestrzeń. Czujniki CO, dymu i gazu powinny znaleźć się w każdym mieszkaniu!

czujniki dymu gazu gerda

Samozamykacze Gerda

Samozamykacze firmy Gerda to elementy niezbędne w drzwiach przeciwpożarowych w firmach i domach prywatnych, co regulują przepisy polskiego prawa. Nasza oferta zawiera samozamykacze doskonale spełniające funkcję ochronną a jednocześnie będące atrakcyjne wizualnie. Oprócz funkcji ochronnej, samozamykacze pozwalają wydłużyć żywotność drzwi, zredukować trzaskanie skrzydłem drzwiowym czy pozbycie się przeciągów.

samozamykacze gerda

Wszystkim naszym klientom proponujemy profesjonalne doradztwo oraz korzystne ceny. Serdecznie zapraszamy!

Telefony do naszego sklepu:

Tel: 22 214 04 04

Tel: 720 809 809

Tel: 730 904 904

Sklep Czynny:

Pon-Pt: 9:00 - 18:00

Sob: 10:00 - 14:00