Zamki Gerda, dzięki swej niezawodności i dostępności, królują w wielu polskich domach. To kwintesencja niezawodności, bezpieczeństwa i bezawaryjnego działania przez długi czas. Wszystkim klientom proponujemy montaż lub usługę wymiany zamków Gerda w dowolnym miejscu Warszawy. Gwarantujemy szybkość działania, precyzję a także profesjonalne doradztwo.

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy specjalizują się w niezawodnych produktach marki Gerda. Dzięki temu realizujemy montaż i wymianę zamków na najwyższym poziomie, pamiętając o zapewnieniu ich optymalnego działania. Montujemy zamki antywłamaniowe, pamiętając o tym, by spełniały funkcję ochronną najlepiej, jak to możliwe.

Dlaczego Gerda?

Uważamy, że firma Gerda przez lata działalności wypracowała najlepsze na rynku systemy zabezpieczeń, jednocześnie pamiętając przy tym o realnej ofercie cenowej. Jako punkt współpracujący z marką możemy pochwalić się ogromną wiedzą na temat profesjonalnego montażu oraz wymianie zamków na nowe.

warszawa drzwi antywłamaniowe Gerda

AWARIE DRZWI, AWARYJNE OTWIERANIE, WYMIANA ZAMKÓW, NAPRAWA DRZWI GERDA – TEL 24H/7 – DZWOŃ: 608-230-230

UWAGA! Serwis nie udziela informacji na temat dorabiania kluczy i sprzedaży zamków. W celu uzyskania takich informacji prosimy o kontakt z punktem stacjonarnym.

Posiadamy większość zamków i okuć od ręki w naszym magazynie, przez co klient nie musi czekać na potrzebną część.