Zamki Gerda to zaawansowane technologicznie systemy, gwarantujące niezawodność w każdym calu. Przy jakiejkolwiek awarii często jest potrzebna specjalistyczna wiedza. Jako punkt dystrybucji i serwisu Gerda możemy zaproponować naszym klientom naprawę na najwyższym poziomie. Używamy do naprawy jedynie oryginalnych części Gerda, które są bardzo trwałe. Centrum naszych działań stanowi Warszawa.

Dlaczego my?

Nasi pracownicy to grupa specjalistów z ogromnym doświadczeniem. Dzięki specjalizacji w systemach marki Gerda, możemy pochwalić się gruntowną wiedzą na temat starszych i najnowszych typów zamków, co gwarantuje skuteczną i szybką naprawę. Posiadamy szereg niezbędnych narzędzi, dzięki którym potrafimy usunąć nawet bardzo skomplikowane awarie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów z Warszawy do skorzystania z naszych usług w ramach naprawy zamków Gerda. Gwarancja dobrych cen!

naprawa zamków gerda warszawa

AWARIE DRZWI, AWARYJNE OTWIERANIE, WYMIANA ZAMKÓW, NAPRAWA DRZWI GERDA – TEL 24H/7 – DZWOŃ: 608-230-230

UWAGA! Serwis nie udziela informacji na temat dorabiania kluczy i sprzedaży zamków. W celu uzyskania takich informacji prosimy o kontakt z punktem stacjonarnym.

Przy zgłaszaniu usług prosimy o podanie numeru modelu drzwi Gerda do naprawy.

naprawa zamków gerda 1
naprawa zamków gerda 2
naprawa zamków gerda 3
naprawa zamków gerda 4
naprawa zamków gerda 5